{ "@context": "https://schema.org", "@type":"BreadcrumbList", "itemListElement": [ { "@type":"ListItem", "position":1, "item":{ "@id":"/tr/dekorasyon" "name":"Tamamlayıcı/Dekorasyon" }}, { "@type":"ListItem", "position":2, "item":{ "@id":"/tr/yemek-odasi-konsol-ayna" "name":"Ayna" }}, { "@type":"ListItem", "position":3, "item":{ "@id":"/tr/wood-point-small-ayna" "name":"Wood Point Small Ayna" }}
Wood Point Small Ayna
Wood Point Small Ayna

Wood Point Small Ayna

Tamamlayıcı/Dekorasyon Ayna

İç mekâna estetik bir dokunuş… Özgün tasarımıyla bulunduğu her mekânda dikkat çeken Wood Point ayna; yaşam alanlarının oturma odası, yemek odası, salon gibi odalarına şık bir dokunuş yapmak için tercih edilebilir.

Ürünün doğal ağaç parçaları kullanılarak ince el işçiliğiyle oluşturulan özel tasarım çerçevesi, özellikle de ahşap mobilyaların ağırlıkta olduğu yaşam alanlarına mükemmel şekilde uyum sağlıyor. İç mekâna ferah bir hava katacak olan bu dekoratif ayna, ev dekorasyonunda her detaya önem verenlere hitap ediyor. Siz de hem kullanışlı hem de estetik değeri yüksek bir ayna modeli arıyorsanız, tercihinizi Wood Point dekoratif aynadan yana kullanabilirsiniz.

Genişlik: 650 mm
Derinlik: 50 mm
Yükseklik: 650 mm

Sepetim

Sepet Boş

Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.