{ "@context": "https://schema.org", "@type":"BreadcrumbList", "itemListElement": [ { "@type":"ListItem", "position":1, "item":{ "@id":"/tr/dekorasyon" "name":"Tamamlayıcı/Dekorasyon" }}, { "@type":"ListItem", "position":2, "item":{ "@id":"/tr/yemek-odasi-konsol-ayna" "name":"Ayna" }}, { "@type":"ListItem", "position":3, "item":{ "@id":"/tr/wood-point-large-ayna" "name":"Wood Point Large Ayna" }}
Wood Point Large Ayna
Wood Point Large Ayna

Wood Point Large Ayna

Tamamlayıcı/Dekorasyon Ayna

Bir aynadan çok daha fazlası… Yaşam alanınızda yer verdiğiniz büyük ya da küçük her parçanın estetik bir değer taşımasını, iç mekânın dekorasyonuna katkı sağlamasını diliyorsanız; benzersiz tasarımıyla Wood Point aynayı tercih ederek oturma odası, yemek odası, salon gibi pek çok alanın dekorasyonuna değer katabilirsiniz!

Wood Point büyük ayna, doğal ağaç kullanılarak el işçiliğiyle hazırlanan özel tasarım çerçevesi ile ön plana çıkıyor. Ahşap ağırlıklı iç mekânları oldukça şık bir şekilde tamamlayacak olan bu model, evinin dekorasyonunda her bir detaya önem verenlere hitap ediyor. Kaliteli malzemesi ve özgün tasarımıyla Wood Point aynayı tercih ederek, siz de evinizi güzelleştirebilirsiniz!

Genişlik: 850 mm
Derinlik: 50 mm
Yükseklik: 850 mm

Sepetim

Sepet Boş

Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.