{ "@context": "https://schema.org", "@type":"BreadcrumbList", "itemListElement": [ { "@type":"ListItem", "position":1, "item":{ "@id":"/tr/yatak-odasi" "name":"Yatak Odası" }}, { "@type":"ListItem", "position":2, "item":{ "@id":"/tr/sifonyer" "name":"Şifonyer" }}, { "@type":"ListItem", "position":3, "item":{ "@id":"/tr/yuksek-sifonyerler" "name":"Yüksek Şifonyerler" }}, { "@type":"ListItem", "position":4, "item":{ "@id":"/tr/villa-yuksek-sifonyer" "name":"Villa Yüksek Şifonyer" }}
Villa Yüksek Şifonyer
Villa Yüksek Şifonyer
Villa Yüksek Şifonyer
Villa Yüksek Şifonyer

Villa Yüksek Şifonyer

Yatak Odası Şifonyer Yüksek Şifonyerler

Villa şifonyer ile yatak odaları için şık ve kullanışlı bir çözüm! Villa yatak odası takımının gözde parçalarından bir tanesi olarak ön plana çıkan Villa şifonyer, estetik çizgileriyle iç mekâna şık bir dokunuşta bulunurken, fonksiyonel tasarımıyla da pratik bir kullanım sunuyor.

Kulpları, ayak detayları ve zarif çizgileriyle modern yatak odalarını mükemmel bir şekilde tamamlayacak olan Villa yüksek şifonyer, hem şık hem de kullanışlı bir model arıyorsanız sizin için ideal! Dört adet çekmeceye sahip olan, bu sayede sizlere pratik bir depolama imkânı tanıyan ürün, yüksek ayak yapısı sayesinde de temizlik sürecinde kolaylık sunmaktadır. Kaliteli malzemeden üretilen model, sağlam yapısıyla uzun yıllar düzenli kullanıma uygundur.

Genişlik: 609 mm
Derinlik: 450 mm
Yükseklik: 1128 mm

Sepetim

Sepet Boş

Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.