{ "@context": "https://schema.org", "@type":"BreadcrumbList", "itemListElement": [ { "@type":"ListItem", "position":1, "item":{ "@id":"/tr/yatak-odasi" "name":"Yatak Odası" }}, { "@type":"ListItem", "position":2, "item":{ "@id":"/tr/sifonyer" "name":"Şifonyer" }}, { "@type":"ListItem", "position":3, "item":{ "@id":"/tr/sifonyerler" "name":"Şifonyerler" }}, { "@type":"ListItem", "position":4, "item":{ "@id":"/tr/villa-sifonyer" "name":"Villa Şifonyer" }}
Villa Şifonyer
Villa Şifonyer
Villa Şifonyer
Villa Şifonyer

Villa Şifonyer

Yatak Odası Şifonyer Şifonyerler

Yatak odalarına zarif bir dokunuş… Beyaz renk ile ceviz ve bakırın bir araya geldiği sade ve modern tasarımıyla göze hitap eden Villa şifonyer, ihtiyaçlarınızı karşılarken iç mekânın dekorasyonuna da katkı sağlayacak kaliteli ve şık bir seçenek olarak beğenilerinize sunuluyor.

Blumotion özelliğiyle tasarlanan ürünün kapakları kolayca ve sessizce açılıp kapatılabiliyor. Yüksek ayak yapısıyla temizlik sürecini kolaylaştıran, üç çekmeceye ve bir kapağa sahip olan model, kaliteli malzemesi ve sağlam yapısı sayesinde uzun yıllar düzenli olarak kullanılabilir. Villa yatak odası takımının bir parçası olan bu sade ve şık ürün, modern yatak odalarını tamamlamak için tek başına da satışa sunulmaktadır.

Genişlik: 1266 mm
Derinlik: 450 mm
Yükseklik: 904 mm

Sepetim

Sepet Boş

Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.