{ "@context": "https://schema.org", "@type":"BreadcrumbList", "itemListElement": [ { "@type":"ListItem", "position":1, "item":{ "@id":"/tr/yemek-odasi" "name":"Yemek Odası" }}, { "@type":"ListItem", "position":2, "item":{ "@id":"/tr/sandalye" "name":"Sandalye" }}, { "@type":"ListItem", "position":3, "item":{ "@id":"/tr/villa-sandalye" "name":"Villa Sandalye" }}
Villa Sandalye resmi
Villa Sandalye
Villa Sandalye
Villa Sandalye resmi
Villa Sandalye
Villa Sandalye

Villa Sandalye

Yemek Odası Sandalye

Son derece şık, bir o kadar da konforlu… Villa yemek odası takımının bir parçası olan Villa sandalye, zevkle dekore edilmiş modern yaşam alanlarını en güzel şekilde tamamlamak için tek başına da satışa sunuluyor. Zarif tasarımıyla dikkat çeken model, kaliteli malzemesi ve konforlu kullanımı ile de beğeni topluyor.

Ahşap ayaklı, lake boyalı Villa sandalye; yemek odalarının yanı sıra modern salonlarda, oturma odalarında, hatta mutfaklarda dahi tercih edilebilir. Sade tasarımıyla farklı tip dekorasyonlara kolay bir şekilde uyum sağlayacak olan Villa sandalye ile, siz de tarzınızı yaşam alanınızda yansıtabilirsiniz. Sağlam bir yapıya sahip olan model, uzun yıllar gönül rahatlığıyla kullanılabilir.

Genişlik: 500 mm
Derinlik: 440 mm
Yükseklik: 910 mm

Sepetim

Sepet Boş

Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.