{ "@context": "https://schema.org", "@type":"BreadcrumbList", "itemListElement": [ { "@type":"ListItem", "position":1, "item":{ "@id":"/tr/villa-orta-sehpa" "name":"Villa Orta Sehpa" }}
Villa Orta Sehpa
Villa Orta Sehpa
Villa Orta Sehpa
Villa Orta Sehpa

Villa Orta Sehpa

Yaşam alanınızın merkezi… Orta sehpalar; yemek odaları, oturma odaları ve salonlarda merkezi bir şekilde konumlandırılan, ve dekorasyonda önemli rol oynayan parçalar. Villa yemek odası takımının bir parçası olan, tek başına da kullanıma sunulan Villa orta sehpa da, zarif çizgileri ve kullanışlı yapısıyla yaşam alanınızın merkezine yerleşmeye aday!

Beyaz rengin ceviz ve bakır tonları ile zenginleştiği modern tasarımıyla ilgi odağı olan Villa orta sehpa, size üzerinde göz önünde olmasını isteyeceğiniz eşyaları tutabileceğiniz ya da çeşitli dekoratif objeleri sergileyebileceğiniz bir platform sağlamasının yanı sıra, çekmecesiyle de kullanışlı bir depolama alanı sunmaktadır. Yüksek ayak yapısıyla temizliği kolaylaştıran ürün, kaliteli malzemesi ve sağlam yapısıyla da uzun yıllar düzenli kullanımı mümkün kılmaktadır.

Genişlik: 1110 mm
Derinlik: 740 mm
Yükseklik: 431 mm

Sepetim

Sepet Boş

Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.