{ "@context": "https://schema.org", "@type":"BreadcrumbList", "itemListElement": [ { "@type":"ListItem", "position":1, "item":{ "@id":"/tr/premium-tv-uniteleri" "name":"Tv Üniteleri" }}, { "@type":"ListItem", "position":2, "item":{ "@id":"/tr/villa-mini-tv-sehpasi" "name":"Villa Mini Tv Sehpası" }}
Villa Mini Tv Sehpası
Villa Mini Tv Sehpası
Villa Mini Tv Sehpası
Villa Mini Tv Sehpası
Villa Mini Tv Sehpası
Villa Mini Tv Sehpası

Villa Mini Tv Sehpası

Tv Üniteleri

Televizyonunuz için şık bir platform… Villa yaşam ünitesinin bir parçası olarak tasarlanan Villa mini TV sehpası, modern oturma odaları ve salonların dekorasyonunu şık bir şekilde tamamlamak için tek başına da satışa sunulmaktadır. Zarif tasarımı ve pratik yapısıyla beğeni toplayan bu modeli tercih ederek, siz de televizyonunuz için şık bir platforma sahip olabilirsiniz!

Beyaz rengin ceviz ve bakır detaylarıyla zengin bir görünüm kazandığı Villa mini TV sehpası, sade ama dikkat çekici tasarımıyla iç mekân dekorasyonuna küçük ama önemli bir dokunuşta bulunacak. Televizyon platformu olmasının yanı sıra çeşitli dekoratif objelerin sergilenmesi için de tercih edilebilecek olan ürün, kaliteli malzemesi ve sağlam yapısıyla uzun ömürlü bir kullanım vadetmektedir.

Genişlik: 1791 mm
Derinlik: 450 mm
Yükseklik: 520 mm

Sepetim

Sepet Boş

Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.