{ "@context": "https://schema.org", "@type":"BreadcrumbList", "itemListElement": [ { "@type":"ListItem", "position":1, "item":{ "@id":"/tr/yemek-odasi" "name":"Yemek Odası" }}, { "@type":"ListItem", "position":2, "item":{ "@id":"/tr/yemek-odasi-konsolu" "name":"Konsol" }}, { "@type":"ListItem", "position":3, "item":{ "@id":"/tr/villa-konsol" "name":"Villa Konsol" }}
Villa Konsol
Villa Konsol
Villa Konsol
Villa Konsol
Villa Konsol
Villa Konsol

Villa Konsol

Yemek Odası Konsol

Modern yaşam alanlarına estetik bir dokunuş… Villa yemek odası takımının en dikkat çekici parçaları arasında yer alan Villa konsol, modern yaşam alanlarını şık bir şekilde tamamlamak isteyenler için tek parça halinde de satışa sunuluyor. Siz de zarif, sade ama dikkat çekici bir konsol modeli arıyorsanız, tercihinizi Villa konsoldan yana kullanabilirsiniz.

Yemek odalarında, oturma odaları ve salonlarda çeşitli dekoratif objeleri ve sık kullanılan eşyaları konumlandırmak için tercih edilebilecek olan Villa konsol, beyaz renk üzerinde ceviz ve bakır detaylar ile dikkat çekiyor. Blumotion özelliğine sahip olan modelin kapakları sessizce ve kolayca açılıp kapatılabiliyor. Kaliteli malzemesi ve sağlam yapısıyla da dikkat çeken model, bu sayede uzun yıllar kullanılabiliyor.

Genişlik: 1846 mm
Derinlik: 450 mm
Yükseklik: 789 mm

Sepetim

Sepet Boş

Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.