{ "@context": "https://schema.org", "@type":"BreadcrumbList", "itemListElement": [ { "@type":"ListItem", "position":1, "item":{ "@id":"/tr/yatak-odasi" "name":"Yatak Odası" }}, { "@type":"ListItem", "position":2, "item":{ "@id":"/tr/komodin" "name":"Komodin" }}, { "@type":"ListItem", "position":3, "item":{ "@id":"/tr/villa-komodin-set" "name":"Villa Komodin Set" }}
Villa Komodin Set
Villa Komodin Set
Villa Komodin Set
Villa Komodin Set
Villa Komodin Set
Villa Komodin Set

Villa Komodin Set

Yatak Odası Komodin

Başucunuzda modern şıklık… Villa yatak odası takımına ait olan komodin set, modern yatak odalarını şık bir şekilde tamamlamak isteyen kullanıcılar için takımdan ayrı olarak da satışa sunuluyor. Eğer siz de yatak odanızda zarif, kaliteli ve kullanışlı komodin modellerine ihtiyaç duyuyorsanız, tercihinizi bu setten yana kullanabilirsiniz.

Beyaz üzerinde ceviz ve bakır detayları ile zenginleştirilen Villa komodin set, ihtiyacınızı karşılarken yatak odası dekorasyonunuza da katkı sağlayacak. Blumotion özelliğiyle üretilen komodin modelleri, bu sayede kolayca ve sessizce açılıp kapanabilen çekmecelere sahip. Yüksek ayak yapıları ile temizliği kolaylaştıran Villa komodinler, kaliteli malzemeleri ve sağlam yapıları sayesinde de uzun yıllar gönül rahatlığı ile kullanılabilir.

Genişlik: 609 mm
Derinlik: 450 mm
Yükseklik: 456 mm

Sepetim

Sepet Boş

Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.