{ "@context": "https://schema.org", "@type":"BreadcrumbList", "itemListElement": [ { "@type":"ListItem", "position":1, "item":{ "@id":"/tr/yatak-odasi" "name":"Yatak Odası" }}, { "@type":"ListItem", "position":2, "item":{ "@id":"/tr/karyola" "name":"Karyola" }}, { "@type":"ListItem", "position":3, "item":{ "@id":"/tr/villa-karyola" "name":"Villa Bazalı Başlıklı Karyola 160 X 200" }}
Villa Karyola
Villa Karyola

Villa Bazalı Başlıklı Karyola 160 X 200

Yatak Odası Karyola

Modern yatak odaları için estetik ve kullanışlı bir tasarım… Villa yatak odası takımının en önemli parçalarından olan bu bazalı ve başlıklı karyola modeli, yatak odaları için şık, kullanışlı ve sağlam bir karyola arayan kullanıcılarımız için tek parça halinde de satışa sunuluyor!

Başlığındaki kumaş detaylar ile yatak odanızda sıcak bir ambiyans oluşmasına katkıda bulunacak olan ürün, kaliteli malzemesi ve sağlam yapısı sayesinde uzun yıllar düzenli kullanımı mümkün kılıyor. Abartıdan uzak zarif tasarımıyla yatak odanızdaki diğer mobilyalarınız ile güzel bir uyum yakalayacak olan model, yüksek ayak yapısı sayesinde de temizlik ve taşıma gibi süreçleri daha kolay kılıyor. Siz de yatak odanıza şık bir dokunuşta bulunacak kaliteli ve sağlam bir karyola arayışındaysanız, daha uzağa bakmanıza gerek yok!

Sepetim

Sepet Boş

Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.