{ "@context": "https://schema.org", "@type":"BreadcrumbList", "itemListElement": [ { "@type":"ListItem", "position":1, "item":{ "@id":"/tr/yatak-odasi" "name":"Yatak Odası" }}, { "@type":"ListItem", "position":2, "item":{ "@id":"/tr/gardirop" "name":"Gardırop" }}, { "@type":"ListItem", "position":3, "item":{ "@id":"/tr/villa-kapili-surgulu-gardirop" "name":"Villa Sürgülü Gardırop" }}
Villa 4 Kapılı Sürgülü Gardırop
Villa 4 Kapılı Sürgülü Gardırop
Villa 4 Kapılı Sürgülü Gardırop
Villa 4 Kapılı Sürgülü Gardırop

Villa Sürgülü Gardırop

Yatak Odası Gardırop

Estetik tasarımı ve pratik kullanımı ile yatak odalarına değer katıyor… Villa 4 kapılı sürgülü gardırop, Villa yatak odası takımının en beğenilen parçaları arasında… Bu şık ve kullanışlı model, yatak odalarında fonksiyonel bir gardıroba ihtiyaç duyan kullanıcılar için tek parça halinde de satışa sunuluyor!

Bol raf seçeneği ve pantolonluğu ile oldukça kullanışlı bir depolama çözümü olarak ön plana çıkan Villa 4 kapılı sürgülü gardırobun kapakları kolayca ve sessizce açılıp kapanabilme özelliğine sahiptir. Bu özellikleriyle oldukça kullanışlı olan model, zarif tasarımıyla da yatak odalarına değer katmaktadır. Kaliteli malzemeler kullanılarak üretilen ürün, sağlam yapısıyla uzun yıllar kullanım olanağı sunmaktadır.

Genişlik: 1684 mm
Derinlik: 676 mm
Yükseklik: 2148 mm

Sepetim

Sepet Boş

Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.