{ "@context": "https://schema.org", "@type":"BreadcrumbList", "itemListElement": [ { "@type":"ListItem", "position":1, "item":{ "@id":"/tr/oturma-odasi" "name":"Oturma Grubu" }}, { "@type":"ListItem", "position":2, "item":{ "@id":"/tr/berjer" "name":"Berjer" }}, { "@type":"ListItem", "position":3, "item":{ "@id":"/tr/villa-berjer" "name":"Villa Berjer" }}
	Villa Berjer
	Villa Berjer
	Villa Berjer
	Villa Berjer
Villa Berjer
Villa Berjer
	Villa Berjer
	Villa Berjer
	Villa Berjer
	Villa Berjer
Villa Berjer
Villa Berjer

Villa Berjer

Oturma Grubu Berjer

Modern şıklık, üst düzey konforla birleşiyor… Modern yaşama alanlarına şık bir ambiyans kazandıran Villa oturma grubu ürününün en çok ilgi gören parçalarından olan Villa berjer, evinize estetik ve konfor getirmek için tek parça olarak da beğenilerinize sunuluyor!

RENK SEÇİNİZ

  • Lacivert
    Lacivert
  • Antrasit [+260,00 TL]
    Antrasit [+260,00 TL]

Abartıdan uzak, sade tasarımı ile beğeni toplayan Villa berjer, hem modern hem klasik iç mekânlara kolayca uyum sağlayabilecek bir model olarak ön plana çıkıyor. Ürünün ahşap ayak detayları, pastel tondaki kumaşını mükemmel bir şekilde tamamlıyor. Kaliteli malzemeden üretilen, sağlam bir yapıya sahip olan ürün, bu sayede size uzun yıllar boyu maksimum konfor garantisi veriyor! Siz de yaşam alanınızı şık bir şekilde tamamlayacak, her oturduğunuzda sizi rahata kavuşturacak bir model arıyorsanız, daha uzağa bakmanıza gerek yok!

Villa  Berjer 

Genişlik: 700 mm 

Derinlik: 850 mm 

Yükseklik: 850 mm

Sepetim

Sepet Boş

Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.