{ "@context": "https://schema.org", "@type":"BreadcrumbList", "itemListElement": [ { "@type":"ListItem", "position":1, "item":{ "@id":"/tr/yatak-odasi" "name":"Yatak Odası" }}, { "@type":"ListItem", "position":2, "item":{ "@id":"/tr/gardirop" "name":"Gardırop" }}, { "@type":"ListItem", "position":3, "item":{ "@id":"/tr/villa-6-kapili-surgulu-gardirop" "name":"Villa Sürgülü Gardırop" }}
Villa 6 Kapılı Sürgülü Gardırop
Villa 6 Kapılı Sürgülü Gardırop
Villa 6 Kapılı Sürgülü Gardırop
Villa 6 Kapılı Sürgülü Gardırop

Villa Sürgülü Gardırop

Yatak Odası Gardırop

Modern yatak odalarına uygun kaliteli, şık ve kullanışlı bir çözüm… Villa yatak odası takımının kilit parçaları arasında yer alan Villa 6 kapılı sürgülü gardırop, modern yatak odaları için kaliteli, şık ve pratik bir depolama çözümü arayışında olan kullanıcılar için tek parça olarak da satışa sunuluyor!

Kıyafet ve aksesuar depolama ihtiyacınızı en iyi şekilde karşılayacak şekilde tasarlanan, bol raf ve çekmece seçeneğinin yanı sıra pantolonluk kısmı da bulunan Villa 6 kapılı gardırop, beyaz rengi ve zarif tasarımıyla da yatak odanızı şık bir şekilde tamamlayacak. Model, kolayca ve sessizce açılıp kapanabilen kapakları ile kullanım kolaylığı sunmaktadır. Kaliteli malzemeden üretilen, sağlam bir yapıya sahip olan ürün, bu sayede uzun yıllar boyunca gönül rahatlığıyla kullanılabilir.

Genişlik: 2516 mm
Derinlik: 676 mm
Yükseklik: 2148 mm

Sepetim

Sepet Boş

Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.