{ "@context": "https://schema.org", "@type":"BreadcrumbList", "itemListElement": [ { "@type":"ListItem", "position":1, "item":{ "@id":"/tr/yatak-odasi" "name":"Yatak Odası" }}, { "@type":"ListItem", "position":2, "item":{ "@id":"/tr/gardirop" "name":"Gardırop" }}, { "@type":"ListItem", "position":3, "item":{ "@id":"/tr/villa-2-kapili-gardirop" "name":"Villa 2 Kapılı Gardırop" }}
Villa 2 Kapılı Gardırop resmi
Villa 2 Kapılı Gardırop resmi
Villa 2 Kapılı Gardırop resmi
Villa 2 Kapılı Gardırop resmi

Villa 2 Kapılı Gardırop

Yatak Odası Gardırop

Yatak odanız için modern, şık ve kullanışlı bir çözüm… Yatak odası dekorasyonunu tamamlarken giysi ve aksesuarlarınızı pratik bir şekilde saklamanızı da sağlayacak olan Villa iki kapılı gardırop, özellikle de alanın kısıtlı olduğu odalar için son derece uygun bir model olarak ön plana çıkıyor.

Beyaz rengin ahşap ve metal detaylar ile zenginleştiği zarif tasarım, modern iç mekânlara mükemmel şekilde uyum sağlayacak. Villa 2 kapılı gardırobu, yetişkin yatak odalarının yanı sıra genç odalarında da tercih edebilirsiniz. Kapaklarında Blumotion özelliği bulunan, bu sayede kolay ve sessiz bir şekilde açılıp kapanabilen gardırop, kaliteli malzemesi ve sağlam yapısı ile uzun yıllar düzenli kullanıma müsaittir.

Genişlik: 850 mm
Derinlik: 574 mm
Yükseklik: 2149 mm

Sepetim

Sepet Boş

Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.