{ "@context": "https://schema.org", "@type":"BreadcrumbList", "itemListElement": [ { "@type":"ListItem", "position":1, "item":{ "@id":"/tr/yemek-odasi" "name":"Yemek Odası" }}, { "@type":"ListItem", "position":2, "item":{ "@id":"/tr/yemek-masasi" "name":"Yemek Masası" }}, { "@type":"ListItem", "position":3, "item":{ "@id":"/tr/vegas-yemek-masasi" "name":"Vegas Yemek Masası" }}
Vegas Yemek Masası
Vegas Yemek Masası
Vegas Yemek Masası
Vegas Yemek Masası

Vegas Yemek Masası

Yemek Odası Yemek Masası

Prestijli yemek odaları için şık ve pratik bir çözüm… Vegas yemek odası koleksiyonunun merkezinde yer alan Vegas yemek masası, şık ve kullanışlı bir yemek odasına sahip olmak isteyen kullanıcılarımız için tek parça olarak da satışa sunuluyor!

Zarif çizgileri ve bej rengiyle sade bir şıklık ortaya koyan Vegas yemek masası, bu özelliğiyle hem klasik hem de modern iç mekânlar ile mükemmel bir uyum yakalayacak. Yemek odalarının yanı sıra salon ve mutfaklarda da tercih edilebilecek olan, ideal boyutlarıyla çok fazla yer kaplamayan bu model, kaliteli malzemesi ve sağlam yapısı sayesinde de uzun yıllar düzenli kullanıma müsaittir. Siz de şık ve pratik bir yemek masasına ihtiyaç duyuyorsanız, doğru yerdesiniz!

Genişlik: 1800 mm
Derinlik: 896 mm
Yükseklik: 766 mm

Sepetim

Sepet Boş

Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.