{ "@context": "https://schema.org", "@type":"BreadcrumbList", "itemListElement": [ { "@type":"ListItem", "position":1, "item":{ "@id":"/tr/dekorasyon" "name":"Tamamlayıcı/Dekorasyon" }}, { "@type":"ListItem", "position":2, "item":{ "@id":"/tr/sehpa" "name":"Sehpa" }}, { "@type":"ListItem", "position":3, "item":{ "@id":"/tr/vegas-yan-sehpa" "name":"Vegas Yan Sehpa" }}
Vegas Yan Sehpa
Vegas Yan Sehpa

Vegas Yan Sehpa

Tamamlayıcı/Dekorasyon Sehpa

Modern yaşam alanlarına uyun şık ve pratik bir çözüm! Vegas koleksiyonunun bir parçası olarak beğeni toplayan Vegas yan sehpa, modern yaşam alanlarını şık bir şekilde tamamlayacak kullanışlı bir sehpa modeli arayan kullanıcılar için tek parça olarak da satışa sunuluyor!

Yan sehpalar dekorasyona katkı sağlayan ürünler olmalarının yanı sıra hem dekoratif objeleri sergilemek, hem de misafir toplantılarında ikramda bulunmak için kullanılan, sıklıkla ihtiyaç duyulan ürünler. Oldukça zarif, minimal bir tasarıma sahip olan, ideal boyutlarıyla küçük alanlarda dahi kolayca kullanılabilecek olan Vegas yan sehpa, iç mekânın dekorasyonuna katkı sağlarken kullanışlı yapısıyla da öne çıkıyor. Kaliteli malzemeden üretilen model, sağlam yapısıyla uzun ömürlü bir kullanım sunmaktadır.

Genişlik: 498 mm
Derinlik: 498 mm
Yükseklik: 520 mm

Sepetim

Sepet Boş

Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.