{ "@context": "https://schema.org", "@type":"BreadcrumbList", "itemListElement": [ { "@type":"ListItem", "position":1, "item":{ "@id":"/tr/vegas-vitrin" "name":"Vegas Vitrin" }}
Vegas Vitrin
Vegas Vitrin
Vegas Vitrin
Vegas Vitrin
Vegas Vitrin
Vegas Vitrin

Vegas Vitrin

Evinize yakışacak zarif tasarım… Vegas koleksiyonunun beğenilen parçaları arasında yer alan bu vitrin modeli, yaşam alanında zarif ve kullanışlı bir sergileme/depolama çözümüne ihtiyaç duyan kullanıcıların beğenilerine sunuluyor!

Minimal çizgilerin usta işçilikle hayata geçtiği zarif tasarımı ile dikkat çeken Vegas vitrin, bej rengin sade görünümünü bronz detaylar ile zenginleştiriyor. Dekoratif objelerinizi ve çeşitli eşyalarınızı yerleştirmek için tercih edebileceğiniz vitrin, cam bölmesi ile şık bir görünüm sunuyor. Yemek odalarında, oturma odaları ve salonlarda tercih edebileceğiniz model, yüksek ayak yapısı sayesinde estetik bir görünüm sunmasının yanı sıra temizlik ve taşıma gibi süreçlerde de katkı sağlıyor. Siz de kalite, şıklık ve kullanışlılığı bir arada istiyorsanız, tercihinizi Vegas vitrinden yana yapabilirsiniz.

Genişlik: 1200 mm
Derinlik: 458 mm
Yükseklik: 1456 mm

Sepetim

Sepet Boş

Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.