{ "@context": "https://schema.org", "@type":"BreadcrumbList", "itemListElement": [ { "@type":"ListItem", "position":1, "item":{ "@id":"/tr/premium-tv-uniteleri" "name":"Tv Üniteleri" }}, { "@type":"ListItem", "position":2, "item":{ "@id":"/tr/vegas-tv-sehpasi" "name":"Vegas Tv Sehpası" }}
Vegas Tv Sehpası
Vegas Tv Sehpası
Vegas Tv Sehpası
Vegas Tv Sehpası

Vegas Tv Sehpası

Tv Üniteleri

Televizyonunuz için şık ve kullanışlı bir platform… Vegas yaşam ünitesinin merkezinde yer alan Vegas TV sehpası, yaşam alanlarında televizyonları için ideal bir platforma ihtiyaç duyan kullanıcılarımız için tek parça halinde de satışa sunuluyor.

Zarif çizgileriyle minimal bir şıklık sunan, bej renginin sadeliğinin bronz kulp ve ayak detayları ile hoş bir kontrast oluşturduğu Vegas TV sehpası, televizyonunuz için şık bir platform görevi görürken, sunduğu geniş yüzey ve iç hacim ile gerek dekoratif objelerinizin sergilenmesinde, gerekse çeşitli eşyalarınızın depolanmasında size pratik bir çözüm sunmaktadır. Blumotion özelliği ile üretilen ürünün kapakları bu sayede kolay ve sessiz bir şekilde açılıp kapanabilir. Modelin yerden yüksek ayak yapısı ise, temizlik ve taşıma gibi süreçleri kolaylaştırmaktadır.

Genişlik: 1846 mm
Derinlik: 470 mm
Yükseklik: 496 mm

Sepetim

Sepet Boş

Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.