{ "@context": "https://schema.org", "@type":"BreadcrumbList", "itemListElement": [ { "@type":"ListItem", "position":1, "item":{ "@id":"/tr/yatak-odasi" "name":"Yatak Odası" }}, { "@type":"ListItem", "position":2, "item":{ "@id":"/tr/sifonyer" "name":"Şifonyer" }}, { "@type":"ListItem", "position":3, "item":{ "@id":"/tr/sifonyerler" "name":"Şifonyerler" }}, { "@type":"ListItem", "position":4, "item":{ "@id":"/tr/vegas-sifonyer" "name":"Vegas Şifonyer" }}
Vegas Şifonyer
Vegas Şifonyer

Vegas Şifonyer

Yatak Odası Şifonyer Şifonyerler

En şık yatak odaları için şık ve pratik bir çözüm… Vegas yatak odası koleksiyonunun bir parçası olan Vegas şifonyer, yatak odalarında şık ve pratik bir şifonyer ihtiyacı olan kullanıcılarımız için tek parça halinde de satışa sunuluyor!

Zarif tasarımıyla minimal bir şıklık sunan Vegas şifonyer, bej rengi ve bronz detayların hoş uyumuyla beğeni topluyor. Sade görünümüyle hem modern hem klasik yatak odalarının dekorasyonu ile uyum yakalayacak olan modelin çekmeceleri, bas – aç mekanizmasıyla kullanım kolaylığı sunuyor. Ayrıca, ürünün yüksek ayak yapısı da estetik değerinin yanı sıra temizlik ve taşıma süreçlerinde size kolaylık sağlıyor. İdeal boyutlarıyla küçük – büyük pek çok yatak odasına uyum sağlayacak olan ürün, kaliteli ve kullanışlı bir çözüm olarak beğenilerinize sunuluyor.

Genişlik: 1200 mm
Derinlik: 470 mm
Yükseklik: 815 mm

Sepetim

Sepet Boş

Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.