{ "@context": "https://schema.org", "@type":"BreadcrumbList", "itemListElement": [ { "@type":"ListItem", "position":1, "item":{ "@id":"/tr/yemek-odasi" "name":"Yemek Odası" }}, { "@type":"ListItem", "position":2, "item":{ "@id":"/tr/sandalye" "name":"Sandalye" }}, { "@type":"ListItem", "position":3, "item":{ "@id":"/tr/vegas-sandalye-luxus-bordo" "name":"Vegas Sandalye Luxus Bordo" }}
Vegas Sandalye Luxus Bordo
Vegas Sandalye Luxus Bordo
Vegas Sandalye Luxus Bordo
Vegas Sandalye Luxus Bordo

Vegas Sandalye Luxus Bordo

Yemek Odası Sandalye

Yaşam alanınızda üst düzey konfor, prestijli bir şıklık… Vegas sandalye; zarif tasarımı, bordo rengi ve kaliteli kumaş dokusu ile iç mekâna asil bir görünüm kazandırıyor, yumuşak dokusuyla da oldukça konforlu bir kullanım sunuyor.

Modern çizgilere sahip olan, bordo ve bejin hoş kontrastı ile şık bir görünüm kazanan Vegas sandalye, sade tasarımıyla hem modern hem de klasik iç mekânlara kolayca uyum sağlıyor. Kaliteli malzeme kullanılarak üretilen, sağlam bir yapıya sahip olan model, bu sayede uzun yıllar düzenli kullanımı mümkün kılıyor. Vegas yemek odası koleksiyonunun bir parçası olan ürün; yemek odalarının yanı sıra oturma odaları ve salonlarda kullanım için de son derece uygundur.

Genişlik: 535 mm
Derinlik: 640 mm
Yükseklik: 920 mm

Sepetim

Sepet Boş

Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.