{ "@context": "https://schema.org", "@type":"BreadcrumbList", "itemListElement": [ { "@type":"ListItem", "position":1, "item":{ "@id":"/tr/dekorasyon" "name":"Tamamlayıcı/Dekorasyon" }}, { "@type":"ListItem", "position":2, "item":{ "@id":"/tr/sehpa" "name":"Sehpa" }}, { "@type":"ListItem", "position":3, "item":{ "@id":"/tr/vegas-orta-sehpa" "name":"Vegas Orta Sehpa" }}
Vegas Orta Sehpa
Vegas Orta Sehpa
Vegas Orta Sehpa
Vegas Orta Sehpa

Vegas Orta Sehpa

Tamamlayıcı/Dekorasyon Sehpa

Oturma odanız için şık ve kullanışlı bir alternatif… Vegas oturma odası koleksiyonunun beğenilen parçalarından Vegas orta sehpa, yaşam alanlarını şık bir şekilde tamamlamak isteyen kullanıcılarımız için tek parça halinde de satışa sunuluyor!

Zarif tasarımı ve bej rengi ile abartıdan uzak bir şıklık sunan Vegas orta sehpa, minimal görünümü sayesinde hem modern hem de klasik yaşam alanları ile uyum yakalıyor. Oturma odanızın ya da salonunuzun merkezinde yer alacak, dekorasyona katkı sağlarken geniş yüzeyiyle işinize de yarayacak olan model, kaliteli malzemesi ve sağlam yapısıyla uzun ömürlü bir kullanım sunmaktadır. Siz de dekorasyonunuzu tamamlayacak şık ve kullanışlı bir orta sehpa arayışındaysanız, tercihinizi Vegas’tan yana kullanabilirsiniz!

Genişlik: 898 mm
Derinlik: 898 mm
Yükseklik: 400 mm

Sepetim

Sepet Boş

Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.