{ "@context": "https://schema.org", "@type":"BreadcrumbList", "itemListElement": [ { "@type":"ListItem", "position":1, "item":{ "@id":"/tr/dekorasyon" "name":"Tamamlayıcı/Dekorasyon" }}, { "@type":"ListItem", "position":2, "item":{ "@id":"/tr/yemek-odasi-konsol-ayna" "name":"Ayna" }}, { "@type":"ListItem", "position":3, "item":{ "@id":"/tr/vegas-konsol-ayna" "name":"Vegas Konsol Ayna" }}
	Vegas Konsol Ayna
	Vegas Konsol Ayna

Vegas Konsol Ayna

Tamamlayıcı/Dekorasyon Ayna

Modern iç mekânlar için şık, zarif bir tasarım… Vegas yemek odası koleksiyonunun beğeni toplayan parçaları arasında yer alan bu konsol ayna modeli, zarif tasarımı ile yaşam alanlarına şık bir dokunuş yapmak isteyen kullanıcılarımızın beğenilerine sunuluyor.

İnce çerçeve detayları ve geometrik şekli ile sade bir şıklık sunan model, modern yaşam alanlarındaki pek çok mobilya ile mükemmel bir uyum yakalıyor. İç mekâna ferahlık katacak, dekorasyona da katkı sağlayacak olan bu kaliteli ayna modeli, yemek odalarının yanı sıra oturma odalarında ve salonlarda kullanım için de son derece uygun. Siz de yaşam alanınızı şık bir ayna modeli ile tamamlamak istiyorsanız, tercihinizi Vegas aynadan yana kullanabilirsiniz.

Genişlik: 1000 mm
Derinlik: 22 mm
Yükseklik: 730 mm

Sepetim

Sepet Boş

Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.