{ "@context": "https://schema.org", "@type":"BreadcrumbList", "itemListElement": [ { "@type":"ListItem", "position":1, "item":{ "@id":"/tr/yatak-odasi" "name":"Yatak Odası" }}, { "@type":"ListItem", "position":2, "item":{ "@id":"/tr/komodin" "name":"Komodin" }}, { "@type":"ListItem", "position":3, "item":{ "@id":"/tr/vegas-komodin-set-ayakli" "name":"Vegas Komodin Set Ayaklı" }}
Vegas Komodin Set Ayaklı
Vegas Komodin Set Ayaklı

Vegas Komodin Set Ayaklı

Yatak Odası Komodin

Şıklıkla kullanışlılığı bir arada isteyenler için… Vegas ayaklı komodin set, göz alıcı tasarımı ve fonksiyonel yapısı ile, modern yatak odaları için ideal bir çözüm olarak ön plana çıkıyor!

Zarif tasarımı ile beğeni toplayan Vegas ayaklı komodin seti, sunduğu sade şıklıkla yatak odanızı mükemmel bir şekilde tamamlayacak. Kaliteli malzemeden üretilen ürün, sağlam yapısı sayesinde uzun yıllar düzenli olarak kullanılabilir. Model, bas - aç mekanizmalı çekmecesinin içinde ekstra bir çekmece daha bulundurarak maksimum depolama alanı sağlıyor. Yüksek ayak yapısı ise temizlik ve taşıma süreçlerini kolaylaştırıyor. Siz de yatak odanız ile mükemmel uyum yakalayacak kullanışlı bir komodin arıyorsanız, daha uzağa bakmanıza gerek yok!

Genişlik: 609 mm
Derinlik: 458 mm
Yükseklik: 463 mm

Sepetim

Sepet Boş

Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.