{ "@context": "https://schema.org", "@type":"BreadcrumbList", "itemListElement": [ { "@type":"ListItem", "position":1, "item":{ "@id":"/tr/yatak-odasi" "name":"Yatak Odası" }}, { "@type":"ListItem", "position":2, "item":{ "@id":"/tr/komodin" "name":"Komodin" }}, { "@type":"ListItem", "position":3, "item":{ "@id":"/tr/vegas-komodin-set" "name":"Vegas Komodin Set" }}
Vegas Komodin Set
Vegas Komodin Set
Vegas Komodin Set
Vegas Komodin Set
Vegas Komodin Set
Vegas Komodin Set

Vegas Komodin Set

Yatak Odası Komodin

Vegas komodin seti ile her ihtiyacınız başucunuzda! Vegas yatak odası takımının kilit parçaları arasında yer alan Vegas komodin set, yatak odasını sade ve kullanışlı bir komodin ile tamamlamak isteyen kullanıcılarımız için tek parça halinde de satışa sunuluyor!

Zarif çizgileri ve minimal tasarımı ile hem modern hem klasik yatak odaları ile kolayca uyum yakalayacak olan komodin set, bas – aç mekanizmalı çekmecesinin içinde ekstra bir çekmece daha bulundurmakta, bu sayede size ekstra depolama alanı sunmaktadır. Kaliteli malzemeden üretilen ürün, sağlam yapısıyla uzun yıllar gönül rahatlığıyla kullanılabilir. Sizin de kaliteli, şık ve kullanışlı bir komodin setine ihtiyacınız varsa, tercihinizi Vegas komodin setinden yana kullanabilirsiniz.

Genişlik: 609 mm
Derinlik: 458 mm
Yükseklik: 358 mm

Sepetim

Sepet Boş

Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.