{ "@context": "https://schema.org", "@type":"BreadcrumbList", "itemListElement": [ { "@type":"ListItem", "position":1, "item":{ "@id":"/tr/yatak-odasi" "name":"Yatak Odası" }}, { "@type":"ListItem", "position":2, "item":{ "@id":"/tr/karyola" "name":"Karyola" }}, { "@type":"ListItem", "position":3, "item":{ "@id":"/tr/vegas-karyola-180-x-200-sutlu-kahve" "name":"Vegas Karyola 180 X 200 Sütlü Kahve" }}
Vegas Karyola 180 X 200 Sütlü Kahve
Vegas Karyola 180 X 200 Sütlü Kahve

Vegas Karyola 180 X 200 Sütlü Kahve

Yatak Odası Karyola

En şık yatak odaları için kaliteli ve kullanışlı bir alternatif… Vegas yatak odası takımının bir parçası olan Vegas karyola, yatak odanızı şık bir şekilde tamamlayabilmeniz için tek parça olarak da beğenilerinize sunuluyor!

Sütlü kahve tonuyla iç mekânın ambiyansına katkıda bulunan ürün, kaliteli malzemesi ve sağlam yapısı sayesinde sizlere uzun ömürlü bir kullanım sunuyor. Ürünün yüksek ayak yapısı iç mekâna estetik bir dokunuş kazandırırken, aynı zamanda temizlik ve taşıma gibi süreçleri de daha kolay hale getiriyor. Çeşitli Vegas başlık modelleriyle uyumlu olarak kullanılabilecek, bu sayede yatak odanızda şıklığı ve konforu ikiye katlayacak olan model, sade tasarımı ile hem klasik hem modern yaşam alanları ile mükemmel bir uyum yakalıyor.

Sepetim

Sepet Boş

Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.