{ "@context": "https://schema.org", "@type":"BreadcrumbList", "itemListElement": [ { "@type":"ListItem", "position":1, "item":{ "@id":"/tr/yatak-odasi" "name":"Yatak Odası" }}, { "@type":"ListItem", "position":2, "item":{ "@id":"/tr/karyola" "name":"Karyola" }}, { "@type":"ListItem", "position":3, "item":{ "@id":"/tr/vegas-karyola-180-x-200-gulkurusu" "name":"Vegas Karyola 180 X 200 Gülkurusu" }}
Vegas Karyola 180 X 200 Gülkurusu
Vegas Karyola 180 X 200 Gülkurusu
Vegas Karyola 180 X 200 Gülkurusu
Vegas Karyola 180 X 200 Gülkurusu

Vegas Karyola 180 X 200 Gülkurusu

Yatak Odası Karyola

Daha şık ve konforlu bir yatak için doğru seçim… Vegas yatak odası takımının en beğeni toplayan parçaları arasında yer alan Vegas karyola, yatak odasını şık bir şekilde tamamlayacak zarif bir karyola arayan kullanıcılarımız için tek parça halinde de satışa sunuluyor!

Gül kurusu tonuyla göze çarpan model, zarif çizgileri ve minimal şıklığıyla hem klasik hem modern yatak odaları ile harika bir uyum yakalıyor. Ürünün yüksek ayak yapısı dekoratif bir katkı sağlamasının yanı sıra temizlik ve taşıma gibi süreçleri de kolaylaştırıyor. Kumaş dokusuyla beğeni toplayan yatak başlığı, prestijli bir şıklığın yanı sıra ekstra konfor da sunuyor. Kaliteli malzeme kullanılarak üretilen, sağlam bir yapıya sahip olan ürün, bu sayede uzun yıllar boyunca gönül rahatlığıyla kullanılabilir.

Sepetim

Sepet Boş

Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.