{ "@context": "https://schema.org", "@type":"BreadcrumbList", "itemListElement": [ { "@type":"ListItem", "position":1, "item":{ "@id":"/tr/yatak-odasi" "name":"Yatak Odası" }}, { "@type":"ListItem", "position":2, "item":{ "@id":"/tr/karyola" "name":"Karyola" }}, { "@type":"ListItem", "position":3, "item":{ "@id":"/tr/vegas-karyola-180-x-200-antrasit" "name":"Vegas Karyola 180 X 200 Antrasit" }}
Vegas Karyola 180 X 200 Antrasit
Vegas Karyola 180 X 200 Antrasit

Vegas Karyola 180 X 200 Antrasit

Yatak Odası Karyola

Yatak odanıza zarif bir dokunuş… Antrasit rengi ve zarif tasarımıyla beğeni toplayan Vegas karyola, yatak odalarını şık ve kullanışlı bir karyola modeli ile tamamlamak isteyen kullanıcılarımızın beğenilerine sunuluyor!

Minimal bir tasarıma sahip olan Vegas karyola, hem klasik hem de modern yatak odaları ile uyumlu bir tarza sahip. Ürünün kaliteli kumaş dokusuyla ön plana çıkan antrasit renkli başlığı, hem yatak odası dekorasyonuna katkı sağlıyor, hem de daha konforlu bir kullanımı mümkün kılıyor. Ürünün yerden yüksek ayak yapısı ise, estetik görünümüne ek olarak temizleme ve taşıma gibi işlemleri kolaylaştırıyor. Kaliteli malzemeden üretilen Vegas karyola, sağlam yapısı sayesinde uzun yıllar gönül rahatlığıyla kullanılabilir.

Sepetim

Sepet Boş

Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.