{ "@context": "https://schema.org", "@type":"BreadcrumbList", "itemListElement": [ { "@type":"ListItem", "position":1, "item":{ "@id":"/tr/yatak-odasi" "name":"Yatak Odası" }}, { "@type":"ListItem", "position":2, "item":{ "@id":"/tr/karyola" "name":"Karyola" }}, { "@type":"ListItem", "position":3, "item":{ "@id":"/tr/vegas-karyola-160-x-200-sutlu-kahve" "name":"Vegas Karyola 160 X 200 Sütlü Kahve" }}
Vegas Karyola 160 X 200 Sütlü Kahve
Vegas Karyola 160 X 200 Sütlü Kahve

Vegas Karyola 160 X 200 Sütlü Kahve

Yatak Odası Karyola

En güzel yatak odaları için kaliteli, şık ve kullanışlı bir model! Vegas yatak odası takımının kilit parçalarından olan bu karyola modeli, yatak odalarını şık bir şekilde tamamlamak isteyen kullanıcılarımız için tek parça halinde de satışa sunuluyor!

Başlığının sütlü kahve rengiyle beğeni toplayan Vegas karyola, zarif tasarımı ile yatak odanızdaki diğer mobilyalarınıza kolayca uyum sağlıyor. Ürünün başlığı şık görünümüyle dekorasyona katkıda bulunurken kaliteli kumaşı ve yumuşak dokusu sayesinde de konfor seviyenizi artırıyor. Ürünün yerden yüksek ayak yapısı ise estetik katkısının yanı sıra temizlik ve taşıma gibi süreçleri daha kolay hale getiriyor. Kaliteli malzemeden üretilen Vegas karyola, sağlam yapısı ile uzun ömürlü bir kullanım vadediyor.

Sepetim

Sepet Boş

Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.