{ "@context": "https://schema.org", "@type":"BreadcrumbList", "itemListElement": [ { "@type":"ListItem", "position":1, "item":{ "@id":"/tr/yatak-odasi" "name":"Yatak Odası" }}, { "@type":"ListItem", "position":2, "item":{ "@id":"/tr/karyola" "name":"Karyola" }}, { "@type":"ListItem", "position":3, "item":{ "@id":"/tr/vegas-karyola-160-x-200-gulkurusu" "name":"Vegas Karyola 160 X 200 Gülkurusu" }}
Vegas Karyola 160 X 200 Gülkurusu
Vegas Karyola 160 X 200 Gülkurusu

Vegas Karyola 160 X 200 Gülkurusu

Yatak Odası Karyola

En güzel yatak odaları için kaliteli, şık ve kullanışlı bir karyola… Vegas yatak odası takımının bir parçası olan bu karyola modeli, yatağı için kaliteli, şık ve kullanışlı bir karyola arayan kullanıcılarımızın beğenilerine sunuluyor!

Başlığının gül kurusu rengiyle dikkat çeken Vegas karyola, sade tasarımı sayesinde hem klasik hem modern yatak odaları ile mükemmel bir uyum yakalıyor. Ürünün yüksek ayak yapısı, zarif bir görüntü yaratarak dekorasyona katkı sağlarken aynı zamanda temizlik ve taşıma gibi süreçleri de oldukça kolaylaştırıyor. Kumaş dokusuyla dikkat çeken yatak başlığı, iç mekâna estetik değer katmasının yanı sıra konforlu bir kullanım da sunuyor. Siz de yatak odanız için uzun yıllar kullanabileceğiniz şık ve kullanışlı bir karyola arıyorsanız, tercihinizi Vegas’tan yana yapabilirsiniz!

Sepetim

Sepet Boş

Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.