{ "@context": "https://schema.org", "@type":"BreadcrumbList", "itemListElement": [ { "@type":"ListItem", "position":1, "item":{ "@id":"/tr/yatak-odasi" "name":"Yatak Odası" }}, { "@type":"ListItem", "position":2, "item":{ "@id":"/tr/karyola" "name":"Karyola" }}, { "@type":"ListItem", "position":3, "item":{ "@id":"/tr/vegas-karyola-160-x-200-antrasit" "name":"Vegas Karyola 160 X 200 Antrasit" }}
Vegas Karyola 160 X 200 Antrasit
Vegas Karyola 160 X 200 Antrasit

Vegas Karyola 160 X 200 Antrasit

Yatak Odası Karyola

Modern yatak odaları için şık ve kullanışlı bir karyola…
Antrasit rengi ve şık tasarımıyla ön plana çıkan Vegas karyola, yatak odalarına estetik değer katacak kaliteli ve kullanışlı bir karyola modeli arayan kullanıcılarımızın beğenilerine sunuluyor!

Minimal bir şıklığa sahip olan Vegas karyola, bu sayede farklı tarzlardaki yatak odaları ile kolayca uyum yakalayabiliyor. Ürünün antrasit renkli başlığı, yatak odasının dekorasyonuna katkı sağlarken, yumuşak dokusuyla da konforlu bir kullanımı mümkün kılıyor. Yerden yüksek ayak yapısı ise, estetik görünümüne ek olarak temizleme ve taşıma gibi işlemleri oldukça kolaylaştırıyor. Kaliteli malzemeler kullanılarak üretilen Vegas karyola, sağlam yapısı sayesinde uzun yıllar gönül rahatlığıyla kullanılabilir.

Sepetim

Sepet Boş

Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.