{ "@context": "https://schema.org", "@type":"BreadcrumbList", "itemListElement": [ { "@type":"ListItem", "position":1, "item":{ "@id":"/tr/yatak-odasi" "name":"Yatak Odası" }}, { "@type":"ListItem", "position":2, "item":{ "@id":"/tr/baslik" "name":"Başlık" }}, { "@type":"ListItem", "position":3, "item":{ "@id":"/tr/vegas-baslik-160lik-sensitive-gul-kurusu" "name":"Vegas Başlık 160'Lık Sensıtıve Gül Kurusu" }}
Vegas Başlık 160'Lık Sensıtıve Gül Kurusu
Vegas Başlık 160'Lık Sensıtıve Gül Kurusu

Vegas Başlık 160'Lık Sensıtıve Gül Kurusu

Yatak Odası Başlık

Yatak odası dekorasyonlarına yumuşak bir dokunuş: Vegas başlık…
Tasarımında tercih edilen uçuk gül kurusu renk ve modern detayları ile ön plana çıkan Vegas başlık, yatak odalarının dekorasyonuna hoş bir dokunuş yaparak odaları farklı bir noktaya taşımayı hedefliyor.

BOYUT

Dekoratif dikiş detaylarına sahip döşemeli tasarım, modelin rakiplerinden ayrılmasını sağlıyor. Yatak odalarına ferah ve şık bir görünüm eklemeyi hedefleyen Vegas başlık, sunduğu ekstra konfor ile de kullanıcılardan tam not almayı başarıyor. Eğer sizler de yatak odalarınızın dekorasyonuna şık bir dokunuş yapmak ve konforlu bir kullanım deneyimlemek isterseniz Vegas başlığa bir şans verebilir, dekorasyonunuzu bu ürün ile hoş bir biçimde tamamlayabilirsiniz.

Genişlik: 1840 mm
Derinlik: 120 mm
Yükseklik: 1320 mm

Sepetim

Sepet Boş

Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.