{ "@context": "https://schema.org", "@type":"BreadcrumbList", "itemListElement": [ { "@type":"ListItem", "position":1, "item":{ "@id":"/tr/yatak-odasi" "name":"Yatak Odası" }}, { "@type":"ListItem", "position":2, "item":{ "@id":"/tr/baslik" "name":"Başlık" }}, { "@type":"ListItem", "position":3, "item":{ "@id":"/tr/vegas-baslik-160lik-luxus-antrasit" "name":"Vegas Başlık 160'Lık Luxus Antrasit" }}
Vegas Başlık 160'Lık Luxus Antrasit
Vegas Başlık 160'Lık Luxus Antrasit

Vegas Başlık 160'Lık Luxus Antrasit

Yatak Odası Başlık

Yatak odalarına iddialı dokunuş…
Şık tasarımı ve göz alıcı rengi ile öne çıkan Vegas yatak başlığı, özenle dekore ettiğiniz yaşam alanlarınıza farklı bir soluk getirmeyi hedefliyor.

BOYUT

Vegas, kombine edildiği her renk ile mükemmel bir şekilde uyum sağlayan vizon rengi ile yatak odanıza zarafet katarken, özel dikiş teknikleri ve düğme kapitone döşemesi ile de dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor. Yatak odası dekorasyonlarınıza hareket katacak bu modeli, özellikle modern stilde döşediğiniz iç mekanlarda değerlendirebilirsiniz. Eğer sizler de hoş dokusu ile kalbinizi fethederken estetik görünümü ile dekorasyonlarınızı bambaşka bir seyiyeye taşıyacak bir yatak başlığı arayışındaysanız, Alfemo kalitesi ile Vegas’ı tasarımlarınıza dahil edebilirsiniz.

Genişlik: 1840 mm
Derinlik: 120 mm
Yükseklik: 1320 mm

Sepetim

Sepet Boş

Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.