{ "@context": "https://schema.org", "@type":"BreadcrumbList", "itemListElement": [ { "@type":"ListItem", "position":1, "item":{ "@id":"/tr/yatak-odasi" "name":"Yatak Odası" }}, { "@type":"ListItem", "position":2, "item":{ "@id":"/tr/baslik" "name":"Başlık" }}, { "@type":"ListItem", "position":3, "item":{ "@id":"/tr/vegas-baslik-160lik-country-keten-sutlu-kahve" "name":"Vegas Başlık 160'Lık Country Keten Sütlü Kahve" }}
Vegas Başlık 160'Lık Country Keten Sütlü Kahve
Vegas Başlık 160'Lık Country Keten Sütlü Kahve

Vegas Başlık 160'Lık Country Keten Sütlü Kahve

Yatak Odası Başlık

Yatak odanıza küçük ama şık bir dokunuş…
Yatak odanıza estetik ve konfor dolu küçük bir dokunuşta bulunmak için tercih edebileceğiniz Vegas başlık, 160'lık ölçüsü ile de ideal bir kullanım sağlamaya aday.

BOYUT

Kaliteli ürün yapısı ve kumaş yüzeyi ile de kullanıcıyı kendine hayran bırakan başlık, bulunduğu ortamda kendini hissettirmeyi başarıyor. Başlığın desen yapısı ve göz alıcı renk seçimi de kullanıcıdan tam not almasını sağlıyor. Başlık, yatak odanızdaki diğer eşyalarla uyum sağlamayı kolayca başarıyor. Ürünün sağlam ve kaliteli yapısı sizlere uzun süreli kullanım vadediyor. Tasarımı, renk seçimi ve ideal ölçüleri ile  Vegas başlığı gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz!

Genişlik: 1840 mm
Derinlik: 120 mm
Yükseklik: 1320 mm

Sepetim

Sepet Boş

Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.