{ "@context": "https://schema.org", "@type":"BreadcrumbList", "itemListElement": [ { "@type":"ListItem", "position":1, "item":{ "@id":"/tr/yemek-odasi" "name":"Yemek Odası" }}, { "@type":"ListItem", "position":2, "item":{ "@id":"/tr/yemek-masasi" "name":"Yemek Masası" }}, { "@type":"ListItem", "position":3, "item":{ "@id":"/tr/vancouver-yemek-masasi-sabit" "name":"Vancouver Sabit Yemek Masası" }}
Vancouver Yemek Masası Sabit
Vancouver Yemek Masası Sabit
Vancouver Yemek Masası Sabit
Vancouver Yemek Masası Sabit

Vancouver Sabit Yemek Masası

Yemek Odası Yemek Masası

Sadeliğin gücünü sevenlere…
Açık meşe rengi, şık ayak tasarımı ve etkileyici sadeliği ile Vancouver sabit yemek masası, pek çok tarzdaki yemek odası dekorasyonuna mükemmel bir şekilde uyum sağlıyor.

Sade ve açık rengi sayesinde her renkteki mobilya ve duvar dekorasyonuna ahenkle eşlik etmeyi başaran Vancouver sabit yemek masasını yemek odası tasarımlarınıza dahil ederek evinizin havasına hava katabilirsiniz. Vancouver sabit yemek masası minimalist, iskandinav ve salaş gibi birçok ev dekorasyonu stili için harika bir tamamlayıcı olmayı başarıyor. Eğer sizler de yemek saatlerinizi daha da keyifli hale getirmeyi dilerseniz, yemek odası dekorasyonlarınızda Vancouver sabit yemek masasına yer verebilirsiniz.

Genişlik: 1800 mm
Derinlik: 900 mm
Yükseklik: 765 mm

Sepetim

Sepet Boş

Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.