{ "@context": "https://schema.org", "@type":"BreadcrumbList", "itemListElement": [ { "@type":"ListItem", "position":1, "item":{ "@id":"/tr/yatak-odasi" "name":"Yatak Odası" }}, { "@type":"ListItem", "position":2, "item":{ "@id":"/tr/yatak-odasi-takimi" "name":"Yatak Odası Takımı" }}, { "@type":"ListItem", "position":3, "item":{ "@id":"/tr/vancouver-yatak-odasi" "name":"Vancouver Yatak Odası" }}
Vancouver Yatak Odası
Vancouver Yatak Odası

Vancouver Yatak Odası

Yatak Odası / Yatak Odası Takımı /

Yatak odalarınıza yapacağınız ferah dokunuş: Vancouver yatak odası…
İskandinav dekorasyonunu anımsatan tasarımı ve sunduğu fonksiyonel parçalar ile hayatı pratikleştirmeyi hedefleyen Vancouver yatak odası, yatak odası dekorasyonlarınızı renklendirmek üzere sizleri bekliyor.

Takım İçeriği

Vancouver 6 Kapılı Gardırop

Vancouver Komodin Set

Vancouver Şifonyer

Vancouver Şifonyer Ayna

Vancouver Başlık 160''lik

Vancouver Bazalı Başlıklı Karyola 160 X 200

Vancouver Başlıklı Karyola 160 X 200

6 Kapılı gardırop, şifonyer, karyola, komodin set, şifonyer aynası, yatak başlığı ve yatak altından oluşan Vancouver yatak odası, sade ve şık tasarımı ile beğenileri toplamayı başarıyor. Takım içerisinde yer alan 6 kapılı gardıropta camlı sergileme ve vitrin kısmı bulunuyor. Farklı aksesuarlarınızı konumlandırabileceğiniz komodin set, dekoratif ayna ve yüksek ayaklı şifonyer de takımın tercih sebebi olmasını sağlıyor. Siz de yatak odanızda tarzınızı yansıtmak, üst düzey estetik ve konforu deneyimlemek istiyorsanız, tercihinizi Vancouver’dan yana kullanabilirsiniz!

Sepetim

Sepet Boş

Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.