{ "@context": "https://schema.org", "@type":"BreadcrumbList", "itemListElement": [ { "@type":"ListItem", "position":1, "item":{ "@id":"/tr/premium-tv-uniteleri" "name":"Tv Üniteleri" }}, { "@type":"ListItem", "position":2, "item":{ "@id":"/tr/vancouver-tv-sehpasi" "name":"Vancouver Tv Sehpası" }}
Vancouver Tv Sehpası
Vancouver Tv Sehpası
Vancouver Tv Sehpası
Vancouver Tv Sehpası

Vancouver Tv Sehpası

Tv Üniteleri

Yaşam alanlarında İskandinav esintisi…
Vancouver TV sehpası, açık renkleri ve sade tasarımı ile gösterişsiz şıklık sevenlerin sıklıkla tercih ettiği modellerden biri olmayı başarıyor.

Vancouver’in açık meşe ve beyaz renklerine eşlik eden kahverengi deri kulplar tasarıma estetik bir görünüm katarken, özgün ayak tasarımı bu görünümü başarıyla destekliyor. Çekmece üzerinde bulunan lazer işleme süslemeleri ürüne farklı bir hava katarak Vancouver sehpayı oturma odalarının yıldızı haline getiriyor. Ürünün depolama bölmelerinde televizyon yanında bulunmasını isteyeceğiniz eşyaları muhafaza edebilir, üzerinde dekoratif aksesuarlar sergileyebilirsiniz. Sade ve gösterişsiz İskandinav şıklığını oturma odalarınıza taşımayı hedefleyen bu model, Alfemo mağazalarında siz değerli kullanıcılarımızı bekliyor.

Genişlik: 2072 mm
Derinlik: 481 mm
Yükseklik: 520 mm

Sepetim

Sepet Boş

Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.