{ "@context": "https://schema.org", "@type":"BreadcrumbList", "itemListElement": [ { "@type":"ListItem", "position":1, "item":{ "@id":"/tr/yemek-odasi" "name":"Yemek Odası" }}, { "@type":"ListItem", "position":2, "item":{ "@id":"/tr/sandalye" "name":"Sandalye" }}, { "@type":"ListItem", "position":3, "item":{ "@id":"/tr/vancouver-sandalye" "name":"Vancouver Sandalye" }}
Vancouver Sandalye
Vancouver Sandalye
Vancouver Sandalye
Vancouver Sandalye

Vancouver Sandalye

Yemek Odası Sandalye

Sade şıklık, konforlu kullanım…
Zarafet ve doğallığı bir araya getiren özgün tasarımıyla Vancouver’ı yaşam alanlarınızın farklı odalarında değerlendirebilir, evinize yenilikçi bir dokunuşta bulunabilirsiniz.

Sade tasarımı sayesinde mutfak, salon, oturma odası, misafir odası ve hatta yatak odasında da rahatlıkla değerlendirilebilecek olan Vancouver sandalye, kaliteli malzemesi ve sağlam yapısı sayesinde de uzun yıllar yaşam alanlarınızda sizlere eşlik ediyor. Model, sade tasarımı sayesinde hem modern hem de klasik iç mekânlara kolaylıkla uyum sağlıyor. Eğer sizler de yaşam alanınız için kaliteli, sağlam ve şık bir sandalye arayışı içerisindeyseniz, Vancouver sandalyeye bir şans verebilir, dekorasyonlarınızı güçlendirebilirsiniz.

Genişlik: 480 mm
Derinlik: 575 mm
Yükseklik: 900 mm

Sepetim

Sepet Boş

Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.