{ "@context": "https://schema.org", "@type":"BreadcrumbList", "itemListElement": [ { "@type":"ListItem", "position":1, "item":{ "@id":"/tr/dekorasyon" "name":"Tamamlayıcı/Dekorasyon" }}, { "@type":"ListItem", "position":2, "item":{ "@id":"/tr/sehpa" "name":"Sehpa" }}, { "@type":"ListItem", "position":3, "item":{ "@id":"/tr/vancouver-orta-sehpa" "name":"Vancouver Orta Sehpa" }}
Vancouver Orta Sehpa
Vancouver Orta Sehpa
Vancouver Orta Sehpa
Vancouver Orta Sehpa

Vancouver Orta Sehpa

Tamamlayıcı/Dekorasyon Sehpa

Oturma odalarına modern ve şık bir dokunuş…
Hem hoş görünümü hem de kullanışlılığı ile iç mekan dekorasyonlarının sıklıkla tercih edilen parçalarından biri olmayı başaran Vancouver orta sehpa, özellikle de sade ve şık bir görünüm arayışında olan kullanıcılar için ideal bir seçim olarak ön plana çıkıyor.

Model, çekmece detaylı tasarımı ile özel eşyalarınızı da düzenli bir biçimde muhafaza edebilmenize olanak sağlıyor. Hoş rengi ve modern tasarım dokunuşları ile beğenilere sunulan ürün, uyumlu yapısı ile pek çok salon ve oturma odasında dekorasyonun tamamlayıcı öğesi olarak görev alıyor. Vancouver orta sehpa, hem oturma grubu ile bir arada, hem de tek bir parça olarak kullanıldığında, konumlandırıldığı odalara şıklık katan bir model olarak karşımıza çıkıyor.

Genişlik: 1000 mm
Derinlik: 550 mm
Yükseklik: 416 mm

Sepetim

Sepet Boş

Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.