{ "@context": "https://schema.org", "@type":"BreadcrumbList", "itemListElement": [ { "@type":"ListItem", "position":1, "item":{ "@id":"/tr/dekorasyon" "name":"Tamamlayıcı/Dekorasyon" }}, { "@type":"ListItem", "position":2, "item":{ "@id":"/tr/yemek-odasi-konsol-ayna" "name":"Ayna" }}, { "@type":"ListItem", "position":3, "item":{ "@id":"/tr/vancouver-konsol-ayna" "name":"Vancouver Konsol Ayna" }}
Vancouver Konsol Ayna
Vancouver Konsol Ayna
Vancouver Konsol Ayna
Vancouver Konsol Ayna

Vancouver Konsol Ayna

Tamamlayıcı/Dekorasyon Ayna

Açık meşe renginin zarif şıklığı…
Sade tasarımı ile beğenileri toplamayı başaran Vancouver konsol aynası ile yemek odası dekorasyonlarınızı bambaşka bir seviyeye taşıyabilirsiniz.

Her biri altıgen şeklindeki üç adet aynadan oluşan Vancouver konsol aynası, açık meşe renkli kenarlıkları sayesinde sadeliği ile pek çok tarzdaki ev dekorasyonuna mükemmel bir şekilde uyum sağlamayı başarıyor. Vancouver konsol aynasına yemek odalarınızda yer vererek hem estetik ve dekoratif bir görünüm elde edebilir hem de ayna sayesinde daha geniş ve ferah görünümlü bir iç mekana sahip olabilirsiniz. Her renk duvar dekorasyonu ve pek çok stildeki mobilyalar ile uyum yakalayacak sade ve şık bir konsol aynası arayışındaysanız, Vancouver ile Alfemo kalitesini yemek odalarınıza taşıyabilirsiniz.

Genişlik: 1800 mm
Derinlik: 36 mm
Yükseklik: 497 mm

Sepetim

Sepet Boş

Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.