{ "@context": "https://schema.org", "@type":"BreadcrumbList", "itemListElement": [ { "@type":"ListItem", "position":1, "item":{ "@id":"/tr/yemek-odasi" "name":"Yemek Odası" }}, { "@type":"ListItem", "position":2, "item":{ "@id":"/tr/yemek-odasi-konsolu" "name":"Konsol" }}, { "@type":"ListItem", "position":3, "item":{ "@id":"/tr/vancouver-konsol" "name":"Vancouver Konsol" }}
Vancouver Konsol
Vancouver Konsol
Vancouver Konsol
Vancouver Konsol
Vancouver Konsol
Vancouver Konsol
Vancouver Konsol
Vancouver Konsol

Vancouver Konsol

Yemek Odası Konsol

Vancouver ile fonksiyonel bir şıklık…
1831 mm genişlik ve 745 mm yüksekliğe sahip olan bu modeli yemek odası dekorasyonlarınıza dahil ederek yaşam alanlarınızı Alfemo kalitesi ile zenginleştirebilirsiniz.

Vancouver konsol yemek odalarınıza hoş bir görünüm kazandırırken günlük hayatınızı pratikleştirmesi  ile de kendini farklı bir yere taşımayı başarıyor. Vancouver konsol genellikle sade ve modern bir çizgide dekore edilen odalarda dekorasyonlara dahil ediliyor. Üç çekmece ve iki sürgülü kapaktan oluşan konsol sahip olduğu çatal bıçak bölmesi sayesinde davetlerinizde sizlere daha pratik bir deneyim imkanı sağlıyor. Kapakları açıp kapamada yavaşlatıcı sisteme sahip kapak rayı özelliği, ürünün uzun yıllar boyu kullanılmasına olanak tanıyor.

Genişlik: 1831 mm
Derinlik: 501 mm
Yükseklik: 745 mm

Sepetim

Sepet Boş

Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.