{ "@context": "https://schema.org", "@type":"BreadcrumbList", "itemListElement": [ { "@type":"ListItem", "position":1, "item":{ "@id":"/tr/yatak-odasi" "name":"Yatak Odası" }}, { "@type":"ListItem", "position":2, "item":{ "@id":"/tr/komodin" "name":"Komodin" }}, { "@type":"ListItem", "position":3, "item":{ "@id":"/tr/vancouver-komodin-set" "name":"Vancouver Komodin Set" }}
Vancouver Komodin Set
Vancouver Komodin Set
Vancouver Komodin Set
Vancouver Komodin Set

Vancouver Komodin Set

Yatak Odası Komodin

Hem şık, hem de son derece kullanışlı bir çözüm!
Kusursuz tasarımı ile görenleri kendine hayran bırakan Vancouver komodin seti, kullanışlı yapısı ile de yaşam alanlarınızda yardımcı depolama alanı görevi görüyor.

İki çekmeceli olarak üretilen komodini kişisel eşyalarınızı muhafaza etmek için rahatlıkla kullanabilirsiniz. Daha düzenli bir yatak odasına sahip olmanızı sağlayacak olan bu komodin setinin şık ayak tasarımı da dikkat çekiyor. Komodinin yerden yüksek olması, temizliğinin de kolay olmasını sağlıyor. Şık tasarımı ve işlevsel yapısı ile kullanıcıyı etkilemeyi başaran bu ürün, yaşam alanlarınızda farklı bir ambiyans yaratmanıza destek oluyor. Kaliteli yapısı ve tasarım özelliklerini göz önünde bulundurduğunuzda bu ürünü gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz.

Genişlik: 649 mm
Derinlik: 469 mm
Yükseklik: 520 mm

Sepetim

Sepet Boş

Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.