{ "@context": "https://schema.org", "@type":"BreadcrumbList", "itemListElement": [ { "@type":"ListItem", "position":1, "item":{ "@id":"/tr/yatak-2" "name":"Yatak & Baza" }}, { "@type":"ListItem", "position":2, "item":{ "@id":"/tr/baza-baslik" "name":"Baza & Başlık" }}, { "@type":"ListItem", "position":3, "item":{ "@id":"/tr/cift-kisilik-bazalar" "name":"Çift Kişilik Bazalar" }}, { "@type":"ListItem", "position":4, "item":{ "@id":"/tr/vancouver-bazali-karyola-160-x-200" "name":"Vancouver Bazalı Başlıklı Karyola 160 X 200" }}
Vancouver Bazalı Karyola 160 X 200
Vancouver Bazalı Karyola 160 X 200
Vancouver Bazalı Karyola 160 X 200
Vancouver Bazalı Karyola 160 X 200

Vancouver Bazalı Başlıklı Karyola 160 X 200

Yatak & Baza Baza & Başlık Çift Kişilik Bazalar

Vancouver’in sade renklerindeki zarafet…
Bej tonlarının hüküm sürdüğü başlık kısmı, beyaz renkli gövdesi ve ceviz rengi detayı ile bu model, gösterişsiz bir şıklık dileyen kullanıcılarımız için benzersiz bir seçim olarak öne çıkıyor.

Açık renkleri ile geniş ve ferah bir görünüm sunan Vancouver karyola, sade tasarımı ile pek çok tarzdaki dekorasyona mükemmel bir şekilde uyum sağlıyor. Modern tarzda dekore ettiğiniz yatak odalarınızda değerlendirebileceğiniz bu ürün, iskandinav stilinde döşenmiş iç mekanlara da ahenkle eşlik ediyor. İçerisinde pek çok eşyanızı muhafaza edebileceğiniz bazaya sahip olan bu karyola ile alan tasarrufu sağlayarak yaşamınızı kolaylaştırabilirsiniz. Vancouver, sizleri eşsiz Alfemo kalitesini deneyimlemeye davet ediyor.  

Sepetim

Sepet Boş

Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.