{ "@context": "https://schema.org", "@type":"BreadcrumbList", "itemListElement": [ { "@type":"ListItem", "position":1, "item":{ "@id":"/tr/yatak-odasi" "name":"Yatak Odası" }}, { "@type":"ListItem", "position":2, "item":{ "@id":"/tr/baslik" "name":"Başlık" }}, { "@type":"ListItem", "position":3, "item":{ "@id":"/tr/vancouver-baslik-160lik" "name":"Vancouver Başlık 160''lik" }}
Vancouver Başlık 160''lik
Vancouver Başlık 160''lik
Vancouver Başlık 160''lik
Vancouver Başlık 160''lik

Vancouver Başlık 160''lik

Yatak Odası Başlık

Yatakların en şık eşlikçisi: Vancouver başlık…
Yumuşak renkli tasarımı ve uyumlu yapısı ile ön plana çıkan Vancouver başlık, Alfemo kalitesini yatak odalarınıza taşımayı bekliyor.

BOYUT

İskandinav esintileri taşıyan tasarım detayları Vancouver başlığa farklı bir hava katmayı başarıyor. Zarif görünümü ile klasikten moderne her türden dekorasyon içerisinde değerlendirebileceğiniz model, sizler için dinlenme anlarınızda harika bir destek görevi görüyor. Eğer sizler de Alfemo vizyonu ve kalitesini yatak odalarınıza taşımak isterseniz 1820 mm genişliği, 90 mm derinliği ve 760 mm yüksekliği ile hem büyük hem de küçük odalarda rahatlıkla tercih edilebilecek olan Vancouver başlığa bir şans verebilirsiniz.

Genişlik: 1820 mm
Derinlik: 90 mm
Yükseklik: 760 mm

Sepetim

Sepet Boş

Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.