{ "@context": "https://schema.org", "@type":"BreadcrumbList", "itemListElement": [ { "@type":"ListItem", "position":1, "item":{ "@id":"/tr/yatak-odasi" "name":"Yatak Odası" }}, { "@type":"ListItem", "position":2, "item":{ "@id":"/tr/gardirop" "name":"Gardırop" }}, { "@type":"ListItem", "position":3, "item":{ "@id":"/tr/vancouver-6-kapili-gardirop" "name":"Vancouver 6 Kapılı Gardırop" }}
Vancouver 6 Kapılı Gardırop
Vancouver 6 Kapılı Gardırop
Vancouver 6 Kapılı Gardırop
Vancouver 6 Kapılı Gardırop

Vancouver 6 Kapılı Gardırop

Yatak Odası Gardırop

Şık ve fonksiyonel…
Sade renkleri ve etkileyici tasarımı ile göz dolduran Vancouver altı kapılı gardırop, modern yatak odalarının uyumlu bir eşlikçisi olarak karşımıza çıkıyor.

İkisi koyu renk camlı ve dördü beyaz renkli olmak üzere altı adet kapısı bulunan Vancouver gardırop, lazer işleme desenli iki adet çekmecesi ile de beğenileri toplamayı başarıyor. Çok sayıda raf ve askılık bölmelerinden oluşan Vancouver altı kapılı gardırop sayesinde, yatak odalarınızda geniş ve fonksiyonel bir depolama alanına sahip olabilirsiniz. Etkileyici tasarımı ve hoş renkleri ile Vancouver; modern, şık ve kullanışlı bir gardırop arayışında olan kullanıcılarımız için benzersiz bir seçim olarak kendini gösteriyor.

Genişlik: 2516 mm
Derinlik: 613 mm
Yükseklik: 2233 mm

Sepetim

Sepet Boş

Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.