{ "@context": "https://schema.org", "@type":"BreadcrumbList", "itemListElement": [ { "@type":"ListItem", "position":1, "item":{ "@id":"/tr/kidsteens" "name":"Kids&Teens" }}, { "@type":"ListItem", "position":2, "item":{ "@id":"/tr/yatak-" "name":"Yatak" }}, { "@type":"ListItem", "position":3, "item":{ "@id":"/tr/tiffany-yatak-120-200-tek-kisilik" "name":"Tiffany Yatak 120 X 200" }}
Tiffany Yatak 120 X 200
Tiffany Yatak 120 X 200

Tiffany Yatak 120 X 200

Kids&Teens Yatak

Hem konforlu, hem şık: Tiffany yatak…
120x200 ebatlarında tek kişilik bir yatak olarak beğenilerinize sunulan Tiffany yatak, kaliteli ve sağlam yapısı ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor.

EBAT

Kaliteli ve verimli bir uyku için yapacağınız yatak seçimi son derece önemlidir. Seçeceğiniz yatağın estetik bir görünüm sunması elbette önemli, fakat daha da önemli olan yatağın size ne ölçüde konfor sunacağıdır. Tiffany yatak, maksimum hava dolaşımını sağlayarak nefes almasını sağlayan özel tasarım kumaş ve dolgu malzemeleriyle siz değerli kullanıcılarımız için sağlıklı bir uykuya giden yolun kapılarını aralamayı başarmış oluyor. Tamamen ortopedik olan ve ergonomik tasarımı ile omurganıza dost olan Tiffany yatak sizlerle buluşmayı bekliyor.

Genişlik: 1200 mm
Derinlik: 2000 mm
Yükseklik: 180 mm

Sepetim

Sepet Boş

Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.