Tek Kişilik Bazalar

Yataklar, yatak odası dekorasyonuna yön veren eşyalar arasındadır. Yatakların altında bulunan bazalar, sağladıkları geniş depolama alanları ile, yatak odalarının daha düzenli ve ferah bir görünüme kavuşmasına yardımcı olur. Herhangi bir çerçeveye sahip olmayan modeller, ekstra bir alan kaplamaz, odada bulunan yatağın kapladığı alan kadar bir alana yayılır. Bazalar, tek kişilik ve çift kişilik boyut opsiyonları ile karşımıza çıkar.

Yataklarınızın ömrünü uzatmayı hedefleyen tek kişilik baza modelleri, iç mekan dekorasyonunda adından takdirle söz ettiren Alfemo’nun vizyonu ve kalitesi ile bir araya gelerek beğenilerinize sunuluyor. Bu kategori altında tek kişilik yatakların altında değerlendirebileceğiniz tek kişilik baza modellerini inceleyebilirsiniz.

Hayatı Kolaylaştırmayı Hedefleyen Modeller

Alfemo’nun yatak odası koleksiyonunda, birbirinden şık modellerden oluşan geniş bir yelpaze bulunuyor. Bu koleksiyon altında görüntüleyebileceğiniz tek kişilik baza modelleri, sundukları farklı boyut opsiyonları ile, her odada kendilerine bir yer edinmeyi başarıyor. Bu kategori altında, farklı baza başlıkları ile bir arada kullanabileceğiniz, çeşitli ebatları ile birbirlerinden ayrılan tek kişilik baza modellerini inceleyebilirsiniz. Bu modellerden biri, yalın estetik görüntüsü ve sandıklı yapısı ile tercih edilen Aris sandıklı baza, bir diğeri ise, tasarımında kullanılan renk ile her türlü dekorasyon ile uyum sağlayabilecek olan Athena bazadır. Her iki baza da, iskelet yapısındaki paslanmaz çelik konstrüksiyon ile uzun ömürlü kullanım özelliğine sahiptir. Modeller kolay açılmalarını sağlayan amortisörlere sahiptir ve amortisörlerde emniyet kilidi bulunmaktadır.

Siz de yatak odanızı ideal şekilde tamamlayacak bir baza modeli arayışındaysanız, ihtiyacınıza en uygun tasarımı bu kategoride bulabilirsiniz. Odanız için uygun bulduğunuz, ihtiyaçlarınıza karşılık verebilecek model ile ilgili detaylı ürün bilgisi almak ve ürün fotoğraflarını incelemek için, ürün detay sayfalarına göz gezdirebilir, size en uygun tasarımı güvenli ve pratik online alışveriş imkânı sayesinde dilediğiniz zaman, dilediğiniz yerden yalnızca birkaç tıkla hemen sipariş edebilirsiniz!

Sepetim

Sepet Boş

Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.