{ "@context": "https://schema.org", "@type":"BreadcrumbList", "itemListElement": [ { "@type":"ListItem", "position":1, "item":{ "@id":"/tr/oturma-odasi" "name":"Oturma Grubu" }}, { "@type":"ListItem", "position":2, "item":{ "@id":"/tr/berjer" "name":"Berjer" }}, { "@type":"ListItem", "position":3, "item":{ "@id":"/tr/sophie-berjer" "name":"Sophie Berjer" }}
Sophie Berjer
Sophie Berjer
Sophie Berjer
Sophie Berjer
Sophie Berjer
Sophie Berjer

Sophie Berjer

Oturma Grubu Berjer

Hoş desenleri ile iç mekan dekorasyonlarına renk katacak tasarım: Sophie Berjer…
Sağlam yapısı, estetik görünümü ve sunduğu konfor ile yaşam alanlarının dekorasyonunu bir adım öteye taşımayı hedefleyen Sophie Berjer, siz değerli kullanıcılarımızla buluşmayı bekliyor.

Kendine has şık tasarım detayları ile dikkatleri üzerinde toplamayı başaran Sophie Berjer, sunduğu konforlu oturum imkanı ile kullanıcıların favorisi olmaya aday bir ürün olarak karşımıza çıkıyor. Kolay temizlenebilir kumaşı ve yüksek ayak tasarımı ile kullanıcılara daha hijyenik ve pratik bir kullanım deneyimi sağlayan Sophie berjer, oturum alanında tercih edilen yüksek yoğunluklu sünger ile son derece konforlu bir dinlenme şansı sunuyor. Berjeri dilerseniz bir takım içerisinde, dilerseniz de tekli olarak değerlendirebilirsiniz.

Keten

Sepetim

Sepet Boş

Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.