{ "@context": "https://schema.org", "@type":"BreadcrumbList", "itemListElement": [ { "@type":"ListItem", "position":1, "item":{ "@id":"/tr/dekorasyon" "name":"Tamamlayıcı/Dekorasyon" }}, { "@type":"ListItem", "position":2, "item":{ "@id":"/tr/aydinlatma" "name":"Aydınlatma" }}, { "@type":"ListItem", "position":3, "item":{ "@id":"/tr/sinatra-masa-lambasi" "name":"Sinatra Masa Lambası" }}
Sinatra Masa Lambası
Sinatra Masa Lambası

Sinatra Masa Lambası

Tamamlayıcı/Dekorasyon Aydınlatma

Yaşam alanlarını aydınlatan zarafet…
Modern tasarımı ile sadelikten ödün vermeden şık olmayı başarabilen Sinatra masa lambası, zarafeti ile yaşam alanlarınızı aydınlatmayı hedefliyor.

Metal gövdeye sahip, bronz renk kaplamalı Sinatra masa lambası, pek çok tarzdaki ev dekorasyonu ile mükemmel bir uyum yakalamayı başaran şık tasarımı ile kullanıcıların beğenisini topluyor. Sinatra masa lambasını, modern iç mekan tasarımlarınızda değerlendirebileceğiniz gibi, rustik, retro, endüstriyel ve bohem tarzda döşenmiş mekanlarınızda da tercih edebilirsiniz. Kaliteli ve zarif bir masa lambası arayışındaysanız, Sinatra masa lambası, özenle dekore ettiğiniz yaşam alanlarınızın en şık tamamlayıcısı olmayı vadediyor.

Genişlik: 180 mm
Derinlik: 500 mm
Yükseklik: 310 mm

Sepetim

Sepet Boş

Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.