{ "@context": "https://schema.org", "@type":"BreadcrumbList", "itemListElement": [ { "@type":"ListItem", "position":1, "item":{ "@id":"/tr/yatak-2" "name":"Yatak & Baza" }}, { "@type":"ListItem", "position":2, "item":{ "@id":"/tr/yatak" "name":"Yatak" }}, { "@type":"ListItem", "position":3, "item":{ "@id":"/tr/sense-dream-yatak-90-190-tek-kisilik" "name":"Sense Dream Yatak 90 X 190" }}
Sense Dream Yatak 90 X 190
Sense Dream Yatak 90 X 190
Sense Dream Yatak 90 X 190
Sense Dream Yatak 90 X 190

Sense Dream Yatak 90 X 190

Yatak & Baza Yatak

Zinde bir sabah için aradığınız model: Sense Dream yatak…
Ergonomik ve estetik yapısı ile beğenileri üzerine toplamayı başaran Sense Dream yatak, 90x190 ebatlarında beğenilerinize sunuluyor.

EBAT

Üretimi birinci kalite ve sağlam malzemeler kullanılarak tamamlanan Sense Dream yatak, örme kumaş bir yüzey ile değerlendirmenize sunuluyor. Modelde yer verilen, ağırlığı yüzeye eşit dağıtan sert keçe yatağın konforunu artırırken, bonel yay sistemi de ürünün omurga dostu bir ürün olduğunu vurgulamış oluyor. Tek kişilik bir yatak olarak tasarlanan bu yatak, yatak odalarında, genç odalarında ve misafir odalarında konforlu bir uykunun hayalini kuran kullanıcılarımız için ideal bir seçenek olarak ön plana çıkıyor.

Genişlik: 900 mm
Derinlik: 1900 mm
Yükseklik: 250 mm

sense dream

Sepetim

Sepet Boş

Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.