{ "@context": "https://schema.org", "@type":"BreadcrumbList", "itemListElement": [ { "@type":"ListItem", "position":1, "item":{ "@id":"/tr/dekorasyon" "name":"Tamamlayıcı/Dekorasyon" }}, { "@type":"ListItem", "position":2, "item":{ "@id":"/tr/sehpa" "name":"Sehpa" }}, { "@type":"ListItem", "position":3, "item":{ "@id":"/tr/ring-yan-sehpa" "name":"Ring Yan Sehpa" }}
Ring Yan Sehpa
Ring Yan Sehpa

Ring Yan Sehpa

Tamamlayıcı/Dekorasyon Sehpa

Modern çizgileri ile yaşam alanlarınıza yenilik katacak tasarım: Ring yan sehpa…
Zarif tasarımı ve göz dolduran detayları ile iç mekan dekorasyonlarınıza değer katan Ring yan sehpa ile tarzınızı ön plana çıkarabilirsiniz.

Modern tasarım detayları ile beğenileri üzerine toplamayı başaran Ring yan sehpayı, kullanışlı yapısıyla dilerseniz sunum için, dilerseniz dekoratif olarak değerlendirebilirsiniz. Estetik bir görünümü işlevsel bir yapı ile bir araya getiren Ring yan sehpa, kaliteli yapısı sayesinde uzun ömürlü bir kullanım vadediyor. Model, ağırlayacağınız misafirleriniz ile geçireceğiniz zamanlarda yiyecek ve içecekleri pratik bir biçimde sunmanıza imkan sağlıyor. Ring yan sehpa, salon, oturma odası ve misafir odası gibi odalarınızda değerlendirilmek üzere sizlerle buluşmayı bekliyor.

Genişlik: 450 mm
Derinlik: 450 mm
Yükseklik: 515 mm

Sepetim

Sepet Boş

Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.